
У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною (далі – Програма) у жовтні 2017 року планується проведення за участю експертів проекту GIZ інформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році.
В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною.
Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.
У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:
1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.
2.2. Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.
2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров"я.
2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі.
Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:
- вік від 25 до 45 років;
- вища освіта;
- посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
- володіння іноземною мовою (англійська, російська – для керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);
- підприємство зацікавлено у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.
Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.
Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:
- налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;
- безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;
- вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
- набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями.
Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de